What you need to know about our menstrual underwear
Ökovor emuārs

Kas jums jāzina par mūsu menstruālo apakšveļu

Kā darbojas menstruāciju biksītes


Apmēram ceturtdaļai pasaules iedzīvotāju ir menstruācijas, un sieviete savas dzīves laikā izmanto vidēji 12 000 tamponu — pietiekams iemesls, lai izpētītu alternatīvu menstruālo higiēnu!

Menstruālā apakšveļa ir balstīta uz ērtu un skaistu biksīšu dizainu ar integrētu absorbējošu spilventiņu, kas sastāv no vairākām kārtām:

 • Pirmais slānis nodrošina, ka jūs vienmēr jūtaties sauss un novirza šķidrumu uz otro slāni.
 • Tam seko antibakteriāls un absorbējošs slānis. Šis slānis ir izveidots, lai novērstu baktēriju vairošanos un nepatīkamas smakas. Turklāt atkarībā no ražotāja un modeļa slānis absorbē no viena līdz trīs asiņošanas tamponiem.
 • Atālākais slānis ir izgatavots no šķidrumu necaurlaidīgas membrānas, tāpēc bikses paliek bez traipiem. Un, ņemiet vērā, tas ir elpojošs, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka tas var sabojāt ādu.

  Principā jūs varat mazgāt menstruāciju apakšveļu 40 grādu temperatūrā kopā ar pārējām drēbēm. Tomēr ieteicams tos iepriekš izskalot un izvairīties no veļas mīkstinātāju un balinātāju, kā arī žāvētāju un gludekļu lietošanas.

  Ilgtspējība un alternatīvas


  No ārpuses menstruāciju biksītes izskatās kā parasta apakšveļa. Biksītes ir tikai vienu līdz divus milimetrus biezākas kājstarpēs.


  Menstruālo apakšveļu var valkāt piecus līdz septiņus gadus, nezaudējot antibakteriālo efektu. Tas padara apģērbus daudz ilgtspējīgākus salīdzinājumā ar tamponiem un spilventiņiem, līdzīgi kā menstruāciju kausiņiem. Abi produkti palīdz samazināt piesārņojumu.

  Cik ilgi var valkāt menstruāciju apakšveļu?

  Mēnešbiksītes varat valkāt gan dienās ar vieglu asiņošanu, gan dienās ar stiprām mēnešreizēm. Atcerieties, ka šīs absorbējošās biksītes ir piemērotas arī sievietēm ar urīnpūšļa vājumu. Ja jums ir smagākas mēnešreizes, varat arī kombinēt biksītes ar citiem produktiem, piemēram, menstruāciju kausiņiem vai tamponiem, ja jūtaties pārliecinātāks.

  Ja vēlaties izvairīties no tradicionālajiem menstruāciju produktiem, ražotāji iesaka nomainīt apakšveļu vismaz ik pēc sešām stundām smagas asiņošanas gadījumā un ik pēc divpadsmit stundām, ja ir regulāra asiņošana. Ja esat ceļojumā, vislabāk ir izmantot atkārtoti lietojamu veļu. soma, kurā droši glabāt lietotu apakšveļu.

  Cik biksīšu vajag vienām menstruācijām?

  Mēs iesakām vismaz četras vai piecas apakšbiksītes uz vienu un to pašu periodu, taču tas ir atkarīgs no tā, cik ilgas un cik smagas ir sievietes menstruācijas. Atcerieties, ka tos var mazgāt ar rokām vai kopā ar pārējo veļu, tāpēc, mazgājot katru dienu, varat tos izmantot atkal un atkal tajā pašā laika posmā.

  Previous
  Kā tu tīri menstruāciju biksītes?
  Next
  Ādas kopšana menstruāciju laikā

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.