Atgriešanas nosacījumi

Garantija

Uzņēmumā Ökovor mums rūp klientu apmierinātība un mēs vēlamies nodrošināt jums uzticamu un bezrūpīgu iepirkšanās pieredzi. Tāpēc esam ieviesuši 30 dienu garantijas politiku, kas ļauj atgriezt vai apmainīt preci, ja tā neatbilst jūsu cerībām vai tai ir ražošanas defekts.

Izmēru maiņa:

Mēs saprotam, ka var būt grūti izvēlēties pareizo menstruālo biksīšu izmēru, tāpēc piedāvājam bezmaksas izmēru maiņu, ja vien biksītes nav lietotas.

Kā veikt atgriešanu. :

Ja vēlaties veikt atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu info@okovor.com or no mūsu tīmekļa veidlapas. Kad preci saņemsim savā noliktavā, tā tiks pārbaudīta un klients tiks informēts par naudas atmaksas apstiprināšanu vai atteikumu. Ja atgriešana tiks apstiprināta, klienta kontā 5–10 dienu laikā tiks veikta automātiska atmaksa uz viņa sākotnējo karti vai maksājumu.

Atmaksa:

naudas atmaksas gadījumā, tiklīdz mēs saņemsim preci mūsu noliktavā, tā tiks pārbaudīta un klients tiks informēts par atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu. Ja atmaksa tiks apstiprināta, klienta kontā 5–10 dienu laikā tiks veikta automātiska atmaksa uz viņa sākotnējo karti vai maksājumu.

Visbeidzot, mēs vēlamies uzsvērt, ka mēs uzņēmumā Ökovor esam apmierināti ar saviem klientiem. ļoti nopietni un vienmēr ir gatavi uzklausīt jūsu komentārus un ieteikumus, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.

Piegāde:

Klients ir atbildīgs par piegādes izmaksu segšanu. menstruāciju biksītes atpakaļ Ökovor apmaiņā. Ökovor ir atbildīgs par izmēra vai modeļa izmaiņu nosūtīšanu klientam bez maksas.