Piegādes politika

Apstrādes laiks:

Visi pasūtījumi tiek uzkrāti un nosūtīti no mūsu noliktavas Madridē.

Pasūtījumi parasti tiek apstrādāti nākamajā darba dienā, un vidēji pasūtījumi tiek piegādāti 24-72 stundu laikā darba dienās vai 3-5 dienu laikā (atkarībā no izvēlētā piegādes veida). Nedēļas nogales un brīvdienas var ietekmēt piegādes laiku.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepiegādājam brīvdienās vai svētku dienās.

Kad saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu, tiksiet informēts par aptuveno piegādes datumu. Gadījumā, ja tas nav noliktavā, bet ir sagaidāms, ka mēs to drīzumā saņemsim, mēs jūs informēsim par šādu apstākli un, ja turpināsiet pirkumu, piegādes datums var mainīties atkarībā no šī apstākli.

Piegāde:

Mēs varam piegādāt uz valstīm, kas norādītas piegādes adresē norēķinu lapā. Tomēr par iespējamām piegādēm uz citām vietām, lūdzu, sazinieties ar mums uz šo e-pasta adresi: info@okovor.com.

Vidējais piegādes laiks ir aptuveni 24-72 stundas vai 3-5 darba dienas (atkarībā no izvēlētā piegādes metode).

Mēs nevaram garantēt piegādes laiku, taču mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka kuģniecības uzņēmumi ievēro šos termiņus.

Piegādes izmaksas/pārvadātājs:

Piegāde ir bez maksas virs 50 € gan vietējām, gan starptautiskajām valstīm. Pasūtījumiem, kuru summa ir mazāka par 50 €, cena svārstās no 2,90 € līdz 3,90 € atkarībā no piegādes valsts, kas tiks informēta pirms maksājuma veikšanas.