Noteikumi un nosacījumi

VISPĀRĪGS APRAKSTS

Šo vietni pārvalda Okovora. Visā vietnē termini "mēs", "mēs", "mēs esam" un "mūsu" attiecas uz Okovor. Okovor piedāvā šo vietni, tostarp visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami no šīs vietnes jums, lietotājam, ar nosacījumu, ka jūs piekrītat visiem šeit norādītajiem noteikumiem, nosacījumiem, politikām un paziņojumiem.

Apmeklējot mūsu vietni un/vai iegādājoties no mums kaut ko, jūs izmantojat mūsu "Pakalpojumu" un piekrītat ievērot šādus noteikumus un nosacījumus ("Pakalpojuma noteikumi", "Noteikumi"), tostarp jebkuru papildu noteikumi, nosacījumi un politikas, kas norādītas šeit un/vai pieejamas, izmantojot hipersaiti. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem, tostarp, bet ne tikai, lietotājiem, kuri ir pārlūkprogrammas, pārdevēji, klienti, tirgotāji un/vai satura veidotāji.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms piekļūstat mūsu vietnei vai izmantojat to. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos lietošanas noteikumus. Ja nepiekrītat visiem šī Līguma noteikumiem un nosacījumiem, nepiekļūstiet Vietnei un neizmantojiet nekādus Pakalpojumus. Ja šie lietošanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, pieņemšana ir nepārprotami ierobežota ar šiem lietošanas noteikumiem.

Uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas pievienoti pašreizējam veikalam, arī attieksies lietošanas noteikumi. Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav notikušas izmaiņas. Ja turpināsiet lietot vietni vai piekļūt tai pēc izmaiņu publicēšanas, jūs piekrītat šīm izmaiņām.

Mūsu veikalu uztur Shopify Inc. Tie nodrošina mūs ar tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot mūsu produktus un pakalpojumus jums.


1. SADAĻA. TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI.

Piekrītot šiem lietošanas noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs tajā štatā vai provincē, kurā dzīvojat, vai ka esat pilngadīgs tajā štatā vai provincē, kurā dzīvojat, un devis mums jūsu piekrišanu atļaut kādam no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni.
Izmantojot Pakalpojumu, jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nelegāliem vai neatļautiem mērķiem, kā arī nedrīkstat pārkāpt jūsu valstī piemērojamos likumus (tostarp, bet ne tikai, autortiesību likumus).
Jūs nedrīkstat pārsūtīt nekādus tārpus, vīrusus vai destruktīvus kodus.
Šo Noteikumu pārkāpuma gadījumā jūsu Pakalpojumi tiks nekavējoties pārtraukti.


2. SADAĻA. NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI.

Mēs paturam tiesības atteikt pakalpojumu jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ.
Jūs saprotat, ka jūsu Saturs (izņemot kredītkartes informāciju) tiks pārsūtīts nešifrēts un var ietvert (a) pārsūtīšanu dažādos tīklos un (b) izmaiņas, lai atbilstu savienojošo tīklu vai ierīču tehniskajām prasībām un pielāgotos tām. Kredītkartes informācija vienmēr tiek šifrēta, kad to pārsūta pa tīkliem.
Jūs piekrītat nepavairot, nedublēt, kopēt, nepārdot, nepārdot tālāk vai neizmantot nevienu Pakalpojuma daļu, Pakalpojuma izmantošanu vai piekļuvi tam, kā arī nevienu kontaktpersonu vietnē, ar kuras starpniecību pakalpojums tiek nodrošināts, bez mūsu nepārprotamas rakstiskas informācijas. atļauju.
Šajā Līgumā izmantotie virsraksti ir paredzēti tikai ērtībai, un tie nav paredzēti, lai ierobežotu vai ietekmētu šos Noteikumus.

 

3. SADAĻA — INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪGUMS UN LAIKAMĪGS.

Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Materiāli šajā tīmekļa vietnē ir paredzēti tikai vispārīgiem informācijas nolūkiem, un tos nevajadzētu izmantot kā vienīgo lēmumu pieņemšanas pamatu, neapspriežoties ar primārajiem, precīzākiem, pilnīgākiem vai aktuālākiem informācijas avotiem. Jebkāda paļaušanās uz materiālu šajā tīmekļa vietnē ir jūsu pašu risks.
Šajā vietnē var būt noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija ne vienmēr ir aktuāla un tiek sniegta tikai jūsu informācijai. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunināt informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir sekot līdzi jebkādām izmaiņām mūsu vietnē.

4. SADAĻA — PAKALPOJUMI UN CENU IZMAIŅAS

Mūsu produktu cenas var mainīties.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma mainīt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu vai saturu).
Mēs nebūsim atbildīgi jums vai jebkurai trešajai pusei par izmaiņām, cenas izmaiņām, apturēšanu vai pakalpojuma pārtraukšanu.


5. DAĻA — PRODUKTI VAI PAKALPOJUMI

(ja piemērojams) un ir pieejams tikai tiešsaistē, izmantojot Vietni. Šie produkti vai pakalpojumi var būt pieejami ierobežotā daudzumā, un tos var atgriezt vai apmainīt tikai saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku.
Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk attēlotu mūsu produktu krāsas un attēlus, kas parādās veikalā. Tomēr mēs nevaram garantēt, ka krāsu attēlojums jūsu datora ekrānā būs precīzs.
Mēs paturam tiesības, bet mums nav pienākuma, ierobežot mūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu, attiecinot to uz kādu konkrētu personu, ģeogrāfisko reģionu vai jurisdikciju. Mēs varam izmantot šīs tiesības katrā gadījumā atsevišķi. Mēs paturam tiesības ierobežot mūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu daudzumu. Visi produktu apraksti vai produktu cenas var tikt mainīti jebkurā laikā bez brīdinājuma pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt jebkura produkta ražošanu. Jebkurš šajā tīmekļa vietnē sniegtais produkta vai pakalpojuma piedāvājums ir spēkā neesošs, ja tas ir aizliegts.
Mēs negarantējam, ka jebkura jūsu iegādātā vai saņemtā produkta, pakalpojuma, informācijas vai cita materiāla kvalitāte atbildīs jūsu cerībām vai ka visas Pakalpojumos radušās kļūdas tiks izlabotas.


6. SADAĻA — NORĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE.

Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko jūs veicat pie mums. Mēs varam pēc saviem ieskatiem ierobežot vai atcelt pirkuma daudzumu vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var attiekties uz pasūtījumiem, kas veikti no viena un tā paša klienta konta, ar to pašu kredītkarti un/vai pasūtījumiem, kas veikti ar vienu un to pašu norēķinu un/vai piegādes adresi. Ja mēs mainām vai atceļam pasūtījumu, mēs varam mēģināt jūs informēt, sazinoties ar e-pasta adresi un/vai norēķinu adresi/tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus pēc mūsu ieskatiem, šķiet, ir veikuši izplatītāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji.

Jūs piekrītat sniegt aktuālu, pilnīgu un precīzu informāciju par pirkumiem un konta informāciju par visiem mūsu veikalā veiktajiem pirkumiem. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp savu e-pasta adresi un kredītkaršu numurus un to derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt jūsu darījumus un sazināties ar jums, ja nepieciešams.

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu atgriešanas politiku.

 

7. SADAĻA. IZVĒLES RĪKI.

Mēs varam nodrošināt jums piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs nevaram kontrolēt vai ietekmēt.
Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi šiem rīkiem "kā tie ir" un "kā pieejami" bez jebkādām garantijām, apliecinājumiem vai nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību, kas izriet no vai saistībā ar jebkādu neobligātu trešās puses rīku izmantošanu.
Jebkura Vietnē nodrošināto izvēles rīku izmantošana ir atkarīga no jūsu riska un pēc saviem ieskatiem, un jums ir jāpārliecinās, ka esat iepazinies ar noteikumiem, saskaņā ar kuriem attiecīgo trešo pušu pakalpojumu sniedzēji nodrošina rīkus, un piekrītat tiem. )
Mēs nākotnē varam arī piedāvāt jaunus pakalpojumus un/vai funkcijas, izmantojot Vietni (tostarp jaunu rīku un resursu izlaišanu). Uz šādām jaunām funkcijām un/vai pakalpojumiem arī attieksies šie lietošanas noteikumi.

8. SADAĻA — SAITES UZ TREŠO PUŠU NODROŠINĀTĀJIEM.

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var saturēt trešo pušu materiālus.
Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu satura vai precizitātes pārskatīšanu vai novērtēšanu, un mēs nesniedzam nekādas garantijas vai apliecinājumus attiecībā uz jebkādiem trešo pušu materiāliem vai vietnēm, kā arī neuzņemamies nekādu atbildību par tiem, vai jebkādiem citiem trešo pušu materiāliem, produktiem vai pakalpojumus.
Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas saistīti ar preču, pakalpojumu, resursu, satura iegādi vai lietošanu vai citiem darījumiem saistībā ar trešās puses vietnēm. Lūdzu, rūpīgi izlasiet trešo pušu politikas un praksi un pārliecinieties, ka to saprotat pirms jebkāda darījuma pabeigšanas. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo pušu produktiem ir jānosūta attiecīgajai trešajai pusei.

9. SADAĻA — LIETOTĀJU ATSAUKSMES, KOMENTĀRI UN CITA KOMUNIKĀCIJA.

Ja iesniedzat noteiktus ierakstus (piem.g, Konkursa darbi), atbildot uz mūsu lūgumu vai iesniegt radošas idejas, ieteikumus, priekšlikumus, plānus vai citus materiālus tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai citādi (kopā "Komentāri") bez mūsu lūguma, jūs piekrītat, ka mēs varam rediģēt, reproducēt, publicēt, izplatīt, tulkot un citādi izmantot jebkādā medijā jebkādus komentārus, ko iesniedzat mums jebkurā laikā un bez ierobežojumiem. Mums nav pienākuma (1) saglabāt konfidenciālus komentārus, (2) maksāt kompensāciju par komentāriem vai (3) atbildēt uz komentāriem.
Mums ir tiesības, bet ne pienākums, pārraudzīt, noņemt vai dzēst jebkādu saturu, ko mēs pēc saviem ieskatiem uzskatām par nelikumīgu, aizskarošu, draudošu, apmelojošu, apmelojošu, pornogrāfisku, piedauzīgu vai nosodāmu vai kas pārkāpj kādu puses intelektuālais īpašums vai šie lietošanas noteikumi.
Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāpj nekādas trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmju tiesības, tiesības uz privātumu, publicitātes tiesības vai jebkādas citas personiskās vai īpašumtiesības. Turklāt jūs piekrītat, ka jūsu komentāros netiks ietverti apmelojoši vai citādi nelikumīgi, aizskaroši vai neķītri materiāli, datorvīrusi vai cita ļaunprātīga programmatūra, kas varētu jebkādā veidā traucēt Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes darbību. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, uzdoties par kādu citu vai maldināt mūs vai kādu trešo pusi par komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par jūsu iesniegtajiem komentāriem un to precizitāti. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jūsu vai jebkuras trešās puses ievietotajiem komentāriem.

 

10. IEDAĻA. PERSONISKĀ INFORMĀCIJA

Uz personas informācijas iesniegšanu, izmantojot Veikalu, attiecas mūsu konfidencialitātes politika. Lai skatītu mūsu Privātuma politiku.


11. SADAĻA — KĻŪDAS, NEPRECIZITĀTES UN IZKLĀJUMI

Ik pa laikam informācija mūsu vietnē vai pakalpojumā var saturēt drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīti ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu piegādes izmaksām, tranzīta laikiem un pieejamību. Mēs paturam tiesības labot jebkādas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus un mainīt vai atjaunināt jebkādu informāciju vai atcelt pasūtījumu, ja kāda informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir neprecīza jebkurā laikā bez brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma veikšanas).
Mums nav pienākuma atjaunināt, mainīt vai precizēt jebkādu informāciju Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē, tostarp, bet ne tikai, informāciju par cenām, ja vien mums tas nav jādara saskaņā ar likumu. Nevienu konkrētu atjauninājumu vai atsvaidzināšanas datumu Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē nevajadzētu uzskatīt par norādi, ka visa informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir mainīta vai atjaunināta.

12. SADAĻA — AIZLIEGTAS LIETOŠANAS LIETOŠANA.

Papildus jebkuriem citiem lietošanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu: (a) jebkādiem nelikumīgiem nolūkiem; (b) aicināt citus veikt vai piedalīties jebkādās nelikumīgās darbībās; (c) pārkāpjot jebkuru starptautisku, federālu, provinču vai valsts noteikumu, noteikumu, likumu vai vietējo rīkojumu; (d) pārkāpt mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai jebkuras trešās puses intelektuālā īpašuma tiesības; e) uzmākties, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, ievainot, apmelot, nomelnot, noniecināt, iebiedēt vai diskriminēt dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, etniskās piederības, rases, vecuma, nacionālās izcelsmes vai invaliditātes dēļ; f) pārraidīt nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) augšupielādēt vai pārsūtīt jebkādus vīrusus vai citu ļaunprātīgu kodu, ko var vai var izmantot jebkādā veidā, kas traucē Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību; (h) vākt vai izsekot citu personu personas informācijai; i) surogātpasts, pikšķerēšana, pharm, iegansts, zirneklis, rāpošana vai skrāpēšana; j) nepiedienīgos vai amorālos nolūkos; vai (k) traucēt vai apiet Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības elementus. Mēs paturam tiesības pārtraukt jūsu Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes lietošanu, ja pārkāpjat kādu no aizliegtajiem lietojumiem.

 

13. SADAĻA — GARANTIJU ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI.

Mēs negarantējam, ka mūsu Pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām.
Mēs negarantējam, ka rezultāti, ko var iegūt, izmantojot Pakalpojumu, būs precīzi vai uzticami.
Jūs piekrītat, ka mēs varam laiku pa laikam noņemt Pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai pārtraukt Pakalpojuma darbību jebkurā laikā bez brīdinājuma.
Jūs nepārprotami piekrītat, ka izmantojat Pakalpojumu vai nespējat to izmantot, uzņematies savu risku. Pakalpojums un visi produkti un pakalpojumi, kas jums ir pieejami, izmantojot Pakalpojumu, tiek nodrošināti (izņemot gadījumus, kad mēs esam skaidri norādījuši) "tāds, kāds ir" un "kā pieejams" jūsu lietošanai, bez jebkādiem apliecinājumiem, garantijām vai jebkāda veida nosacījumiem vai netieši, tostarp jebkādas netiešas garantijas vai nosacījumi par piemērotību tirdzniecībai, tirdzniecībai piemērotā kvalitāte, piemērotība noteiktam mērķim, izturība, īpašumtiesības un tiesību nepārkāpšana.
Dieoekobinden, mūsu direktori, amatpersonas, darbinieki, partneri, aģenti, darbuzņēmēji, praktikanti, piegādātāji, pakalpojumu sniedzēji vai licences devēji nekādā gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem ievainojumiem, zaudējumiem, prasījumiem vai tiešu, netiešu, nejaušu, soda, īpašu vai jebkāda veida izrietošie zaudējumi, tostarp, bet neaprobežojoties ar negūto peļņu, zaudētiem ieņēmumiem, zaudētiem ietaupījumiem, zaudētiem datiem, datu aizstāšanas izmaksām vai līdzīgiem zaudējumiem, kas izriet no līguma vai delikta (tostarp nolaidības), stingras atbildības vai citādi, kas izriet no vai saistībā ar Pakalpojuma vai ar Pakalpojuma starpniecību iegādāto produktu lietošanu, vai par jebkuru citu prasību, kas jebkādā veidā attiecas uz Pakalpojuma vai jebkura produkta lietošanu, tostarp par kļūdām vai izlaidumiem jebkurā Saturā, vai par jebkura satura nozaudēšanu vai bojājumiem. kas radušies, izmantojot Pakalpojumu vai jebkuru Saturu (vai produktu), kas publicēts, pārsūtīts vai citādi darīts pieejams, izmantojot Pakalpojumu, pat ja esat informēts par šādu bojājumu iespējamību. Tā kā daži štati vai jurisdikcijas nepieļauj atbildības izslēgšanu vai ierobežošanu par izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem, mūsu atbildība šādos štatos vai jurisdikcijās ir ierobežota līdz maksimālajam tiesību aktos atļautajam apjomam.

14. SADAĻA — ATLĪDZINĀŠANA

Jūs piekrītat atlīdzināt, aizstāvēt un turēt nekaitīgus okovor un mūsu mātesuzņēmumus, meitasuzņēmumus, saistītos uzņēmumus, partnerus, amatpersonas, direktorus, aģentus, līgumslēdzējus, licences devējus, pakalpojumu sniedzējus, apakšuzņēmējus, piegādātājus, praktikantus un darbiniekus, nekaitīgiem pret jebkādām prasībām vai prasībām. , tostarp saprātīgas atlīdzības par advokātiem, ko iekasējušas trešās puses saistībā ar šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai tajos norādīto dokumentu pārkāpumu, vai jebkādu tiesību aktu vai trešās puses tiesību pārkāpumu.

15. SADAĻA — NOdalāmība

Gadījumā, ja kāds šo lietošanas noteikumu noteikums tiek atzīts par nelikumīgu, nederīgu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr paliek izpildāms, ciktāl to pieļauj likums, un neizpildāmā daļa tiks uzskatīta par atdalāmu no šiem noteikumiem. Izmantošana un šāda noteikšana neietekmē pārējo noteikumu spēkā esamību un izpildāmību.

 

16. SADAĻA — IZBEIGŠANA

Pušu saistības un saistības, kas radušās pirms Līguma izbeigšanas datuma, visiem nolūkiem paliek spēkā arī pēc šī Līguma izbeigšanas.
Šie lietošanas noteikumi ir spēkā, ja vien jūs vai mēs tos nepārtraucat. Jūs varat izbeigt šos Lietošanas noteikumus jebkurā laikā, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu pakalpojumus vai ja vairs neizmantojat mūsu vietni.
Ja pēc mūsu ieskatiem jūs neievērojat kādu no šo lietošanas noteikumu noteikumiem vai mums ir aizdomas, ka jūs neievērojat kādu no šiem lietošanas noteikumiem, mēs varam arī izbeigt šo Līgumu jebkurā laikā bez brīdinājuma. jūs būsiet atbildīgs par visām summām, kas jāmaksā līdz izbeigšanas datumam ieskaitot; un/vai mēs varam attiecīgi liegt jums piekļuvi mūsu Pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

17. SADAĻA — VISS LĪGUMS.

Mūsu nespēja izmantot vai īstenot jebkādas šo lietošanas noteikumu tiesības vai nosacījumus nenozīmē atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikuma.
Šie lietošanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, ko mēs ievietojām šajā Vietnē vai attiecībā uz Pakalpojumu, veido visu vienošanos un saprašanos starp jums un mums un regulē jūsu Pakalpojuma lietošanu, aizstājot visus iepriekšējos vai vienlaicīgos līgumus, saziņa un priekšlikumi, gan mutiski, gan rakstiski, starp jums un mums (tostarp, bez ierobežojumiem, jebkuras iepriekšējās Lietošanas noteikumu versijas).
Jebkādas neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā netiek interpretētas pret pusi, kas izstrādā tekstu.

18. IEDAĻA — ATTIECĪBĀJIE TIESĪBU AKTI

Šos lietošanas noteikumus un visus citus līgumus, ar kuriem mēs jums sniedzam Pakalpojumus, regulē un interpretē saskaņā ar Spānijas tiesību aktiem.

19. SADAĻA — IZMAIŅAS PAKALPOJUMA NOTEIKUMOS

Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju.
Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atjaunināt, mainīt vai aizstāt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, publicējot atjauninājumus un izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt mūsu tīmekļa vietni, vai nav notikušas izmaiņas. Jūsu turpmāka izmantošana vai piekļuve mūsu tīmekļa vietnei vai pakalpojumam pēc izmaiņu publicēšanas šajos lietošanas noteikumos nozīmē, ka piekrītat šīm izmaiņām.

 

20. SADAĻA — KONTAKTINFORMĀCIJA

Jautājumi par pakalpojumu sniegšanas noteikumiem jānosūta uz info@okovor.com.