Privātuma politika

1. SADAĻA — KO MĒS DARAM AR JŪSU INFORMĀCIJU?

Kad kaut ko iegādājaties mūsu veikalā, pirkšanas un pārdošanas procesa ietvaros mēs apkopojam jūsu sniegto personas informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi.

Kad jūs pārlūkojat mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam arī jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, kas palīdz mums uzzināt par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu.

E-pasta mārketings (ja piemērojams): ar jūsu atļauju mēs varam nosūtīt jums e-pasta ziņojumus par mūsu veikalu, jauniem produktiem un citiem atjauninājumiem.

2. SADAĻA — PIEKRĪŠANA

Kā jūs saņemat manu piekrišanu?

Kad sniedzat mums savu personisko informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudītu savu kredītkarti, izveidotu pasūtījumu, organizētu sūtījumu vai veiktu atgriešanu, mēs saprotam, ka jūs piekrītat vākšanai un izmantošanai tikai šī konkrētā iemesla dēļ.

Ja mēs pieprasām jūsu personas informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketinga dēļ, mēs lūgsim jums tieši jūsu nepārprotamu piekrišanu vai dosim jums iespēju atteikties.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?

Ja pēc tam, kad esat piekritis, pārdomājat, varat atsaukt savu piekrišanu, lai mēs sazinātos ar mums par jūsu informācijas ievākšanu, izmantošanu vai izpaušanu vietnē jebkurā laikā, sazinoties ar mums pa info@okovor.com or, rakstot mums uz: ECOM OKOVOR, S.L Camí Pou de la Muntanya 3, puerta 12, 03700 Denia, Denia, Spānija.

3. SADAĻA — ATKLĀŠANA

Mēs varam izpaust jūsu personas informāciju, ja mums tas ir jādara saskaņā ar likumu vai ja jūs pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

4. SADAĻA — IEPIRKTIES

Mūsu veikalu mitina Shopify Inc. Tie nodrošina mūs ar tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot mūsu produktus un pakalpojumus jums.

Jūsu dati tiek glabāti, izmantojot Shopify datu krātuvi, datu bāzes un vispārējo Shopify lietojumprogrammu. Jūsu dati tiek glabāti drošā serverī aiz ugunsmūra.

Maksājumi:

ja pirkuma pabeigšanai izvēlaties tiešo maksājumu vārteju, Shopify saglabā jūsu kredītkartes datus. Tas ir šifrēts, izmantojot maksājumu karšu nozares datu drošības standartu (PCI-DSS). Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta.

Visas tiešo maksājumu vārtejas atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, ko noteikusi PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, MasterCard, American Express un Discover kopīgs darbs.

PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt mazumtirgotāju un to pakalpojumu sniedzēju kredītkaršu informācijas drošu apstrādi.

Lai iegūtu skaidrāku priekšstatu, iespējams, vēlēsities arī izlasīt Shopify pakalpojumu sniegšanas noteikumus šeit vai paziņojumu par konfidencialitāti šeit.


5. DAĻA — TREŠO PUŠU PAKALPOJUMI

Kopumā mūsu izmantotie trešo pušu pakalpojumi apkopos, izmantos un izpaudīs jūsu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai tie varētu sniegt mums sniegtos pakalpojumus.

Tomēr dažiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejas un citiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, ir savas konfidencialitātes politikas attiecībā uz informāciju, kas mums tiem jāsniedz par darījumiem, kas saistīti ar pirkumiem.

Šiem pakalpojumu sniedzējiem mēs iesakām izlasīt viņu konfidencialitātes politikas, lai jūs varētu saprast, kā tiks apstrādāta jūsu personiskā informācija.

Jo īpaši atcerieties, ka daži piegādātāji var atrasties vai tiem var būt telpas, kas atrodas citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja vēlaties turpināt darījumu, kas saistīts ar trešās puses pakalpojumu sniedzēja pakalpojumiem, uz jūsu informāciju var attiekties tās jurisdikcijas (jurisdikciju) tiesību akti, kurā atrodas pakalpojumu sniedzējs vai tā iekārtas.

Piemēram, ja atrodaties Kanādā un jūsu darījumu apstrādā maksājumu vārteja, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, jūsu personas informācija, kas izmantota darījuma pabeigšanai, var tikt atklāta saskaņā ar ASV tiesību aktiem. , tostarp Patriot Act.

Kad atstājat mūsu veikala vietni vai novirzāt uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, šī konfidencialitātes politika vai mūsu vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumi uz jums vairs neattiecas.

Saites:

Kad noklikšķināsiet uz saitēm mūsu veikalā, jūs varat tikt novirzīts prom no mūsu vietnes. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu privātuma praksi un aicinām jūs izlasīt to privātuma politikas.

 

6. IEDAĻA — DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam saprātīgus piesardzības pasākumus un sekojam nozares paraugpraksei, lai nodrošinātu, ka tā netiek nepamatoti pazaudēta, ļaunprātīgi izmantota, piekļūta, izpausta, mainīta vai iznīcināta.

Ja sniedzat mums savas kredītkartes informāciju, šī informācija tiek šifrēta, izmantojot drošligzdu slāņa (SSL) tehnoloģiju, un saglabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai gan neviena pārraides metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav 100% droša, mēs ievērojam visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu nozarē pieņemtos standartus.

SĪKDEKĻI

Šeit ir mūsu izmantoto sīkfailu saraksts. Mēs tos uzskaitām, lai jūs varētu izvēlēties, vai vēlaties atteikties.

_session_id, unikāls marķieris, sesijas, ļauj Shopify saglabāt informāciju par jūsu sesiju (novirzītājs, galvenā lapa utt.).

_shopify_visit, nav datu, pastāv 30 minūtes pēc pēdējā apmeklējuma, izmanto mūsu vietnes nodrošinātāja iekšējais statistikas izsekotājs, lai reģistrētu apmeklējumu skaitu

_shopify_uniq, nav datu, beidzas pusnakts ( attiecībā pret apmeklētāju) nākamajā dienā, uzskaita viena klienta veikala apmeklējumu skaitu.

grozs, unikāls marķieris, pastāvīgs 2 nedēļas, Saglabā informāciju par jūsu groza saturu.

_secure_session_id, unikāls marķieris, sesijas

storefront_digest, unikāls marķieris, nenoteikts Ja veikalam ir parole, to izmanto, lai noteiktu, vai pašreizējam apmeklētājam ir piekļuve.

7. SADAĻA — PIEKRĪŠANAS VECUMS

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē vai ka esat pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē un ka esat mums devis savu piekrišanu. lai ļautu kādam no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni.8. SADAĻA — IZMAIŅAS ŠĪS KONFIDENCIALITĀTES POLITIKĀ

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, tāpēc, lūdzu, pārskatiet to bieži. Izmaiņas un precizējumi stāsies spēkā uzreiz pēc ievietošanas vietnē. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs šeit paziņosim, ka tā ir atjaunināta, lai jūs zinātu, kādu informāciju mēs apkopojam, kā un kādos apstākļos, ja tādi ir, mēs to izmantojam un/vai izpaužam.

Ja mūsu veikals tiek iegādāts vai apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informācija var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt jums pārdot produktus.


JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja vēlaties: piekļūt, labot, grozīt vai dzēst jebkādu mūsu rīcībā esošo personisko informāciju par jums, reģistrēt sūdzību vai vienkārši vēlaties iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu konfidencialitātes atbilstības speciālistu info@okovor.com vai pa pastu — ECOM OKOVOR, S.L

[Re: Privātuma atbilstības amatpersona]

[Camí Pou de la Muntanya 3, puerta 12, 03700 Denia, Denia, Spānija].